Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

Про це заявив в інтерв’ю журналістам міський голова Руслан Марцінків. Очільник обласного центру підкреслив, що категорично проти підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, – пишуть Версії з посиланням на ОТБ “Галичина”.

“Я категорично проти. Тому вважаю, що ті громадські слухання, які відбулися і ті аргументи є безпідставними. Основна проблема, яку я бачу нині в громадському перевезені – це максимально швидкий темп впровадження комунального транспорту. Наступний рік ми оголошуємо роком комунального транспорту. Це означає, що ми плануємо закупити в лізинг 40 нових автобусів та 30 нових тролейбусів і 18 б/у тролейбусів. Вже вся документація є, тендер оголошено”, – розповів Руслан Марцінків.

Політик додав, що незадоволений станом громадського транспорту в місті.

“Патрульна поліція виявила 21 несправний автобус. Де ті футболки, де ті квитки, обіцяні іванофранківцям при піднятті тарифу з 2 гривень до 4? Тому говорити сьогодні в такому односторонньому ультимативному способі з міською владою ніхто не дозволить. Я категорично проти на цьому етапі піднімати тариф. Я вважаю, що виконавчий комітет теж не буде підтримувати рішення про збільшення тарифу з 4 до 5 гривень”, – відмітив Руслан Марцінків.

За словами мера, в місті напрацьовується механізм запровадження комунального транспорту і в перспективі приватні перевезення теж мають перейти в обслуговування комунального підприємства.

“У всьому комунальному транспорті за наступний рік має бути запроваджений електронний квиток. Ми вже маємо домовленість з польською фірмою, яка має поставити в наші тролейбуси 120 валідаторів. Відповідно домовились з Ощадбанком про випуск більше 80 тисяч карток. Це буде тим електронним квитком, який буде впроваджений у всьому комунальному транспорті міста”, – резумював міський голова.