Більше про гральний бізнес в Івано-Франківську читайте у статті “Гральна гідра“, там також є фото та відео “Репортера” з вечірніх рейдів.

Цей вид правопорушення перебуває на особистому контролі керівництва УМВС в області, зокрема, правоохоронці постійно вживають заходи, спрямовані на недопущення незаконної діяльності гральних закладів на території Прикарпаття і за всіма виявленими фактами відкриті кримінальні провадження передбаченні статтею 203-2 Кримінального кодексу України.

Однак, незважаючи на деякі труднощі виявлення та фіксації фактів надання послуг у сфері грального бізнесу, а саме: закритий режим роботи закладів, небажання відвідувачів сприяти роботі правоохоронців у документуванні, оформлення підприємницької діяльності на «підставних» осіб, міліціонерам, все ж таки, вдається припиняти діяльність підпільних гральних закладів Івано-Франківщини.

«На сьогодні правоохоронці відпрацьовують всі незаконні гральні заклади як місця, що підтримують і поширюють злочинність, адже вони живлять алкоголізм, наркоманію, крадіжки та сімейні чвари. А загалом таке негативне явище, як гральний бізнес повинно бути знищено повністю, як це вимагає чинне законодавство і міліція Прикарпаття активно працює в цьому напрямку» – говорить начальник УДСБЕЗ УМВС в Івано-Франківській області полковник міліції Василь Кіцелюк.

Правоохоронці звертаються до всіх, кому відомі факти про надання послуг у сфері грального бізнесу в нашій області, повідомити за телефоном гарячої лінії: (0342) 75-06-45 або 102.