Вчора у конференц-залі обласної філармонії відбулася прес-конференція організаторів TEDxIvano-Frankivsk-2014. Організатори розповіли журналістам про старт інформаційної та організаційної кампанії, новинки цьогорічної конфренції, запрошених спікерів.

“Від мрії до дії” – така тема цьогорічного ТЕDx у Івано-Франківську. Про це дискутуватимуть українські громадські діячі, митці та підприємці. Зокрема, український медіа-менеджер, телеведучий і журналіст Громадського телебачення Рома́н Скри́пін, лікар-дієтолог Оксана Скиталінська, ресторатор Юрій Филюк.

Тривають переговори щодо участі у конференції Глави УГКЦ Святослава Шевчука, лідера гурту «Океагн Ельзи» Святослава Вакарчука, українського, канадського і швейцарського економіста, громадського діяча та мецената, дійсного члена Римського клубу Богдана Гаврилишина, інших цікавих та авторитетних особистостей.

Кожен з учасників зустрічі матиме 18 хвилин для виступу. Вони поділяться власним досвідом і баченням реалізації успішних проектів, розкажуть про свій шляху від мрії до дії, окреслять основні виклики, які стоять перед українським суспільством сьогодні.

Як і минулого року місце проведення конференції – Івано-Франківська обласна філармонія. Дата проведення 27 вересня.

«Попри те, що Україна перебуває у стані війни, паралельно ми повинні займатися розвитком, – говорить організатор конференції Дмитро Романюк. – Виходячи з цього ми обрали відповідну тему і приняли рішення удосконалити деякі оргмоменти».

Тема цьогорічної конференції є більш ширшою за своїм змістом, зазначають організатори, та буде охоплювати широке коло питань, що є притаманним TEDx. Від інноваційного розвитку міста до здорового способу життя.

Як зазначають організатори, йдеться про удосконалення усіх організаційних процесів. Зокрема, вже триває робота над налагодженням системи електронних квитків, створення мобільних додатків та оновлення сайту. Також у підготовці бере участь команда волонтерів у складі сорока осіб.

«Цього року буде спрощена система отримання квитків, – роповідає співорганізатор події Христина Вінтонів. – Людина зареєструється на веб-сайті й отримає на свою електронну пошту квиток зі штрих-кодом. А в день події квитки будуть перевірятися спеціальними приладами».

Продаж квитків стартує вже першого серпня, а їх вартість становитиме від 50 до 200 грн. Чим ближче до події, тим вища ціна. J Тож організатори запрошують завчасу подбати про свою участь в одному з найцікавіших заходів року в рідному місті. Особлива пропозиція для студентів: вартість квитка залишатиметься незмінною – усього 50 грн.