news-image: В середмісті Івано-Франківська учасники першого благодійного півмарафону виборюють медалі
 Змагання розпочалися з урочистого перерізування стрічки. Стартували бігуни на Вічевому майдані. Забіги розпочинались з традиційної розминки, передає кореспондент «Бліц-Інфо».

Учасники змагань взяли участь в забігах на 21 кілометр, 10 та 3 кілометри. Для дітей бігова дистанція становила 300 метрів. Окрім цих забігів організатори запланували й бізнес-естафети для команд з чотирьох чоловік, кожен з яких пробіжить 3 кілометри.

Родзинкою заходу є однокілометровий забіг з собаками. Учасники забігу зі своїми чотирилапими улюбленцями бігтимуть вулицею Незалежності.

Переможців усіх забігів чекали цінні призи. Проте, подарунки отримали не тільки вони, але й усі фінішери. Всіх одразу після фінішу нагороджували медалями, як трофей перемоги над собою. А наймолодші учасники забігу окрім медалей отримали ще й солодкі подарунки.

Такий масштабний благодійний захід в Івано-Франківську проводиться вперше. Організатори півмарафону усі благодійні внески, котрі вносять бігуни в якості оплати за участь, 80% коштів перерахують на організацію лікування вояків, які постраждали при проведенні АТО. А решту – 20% передадуть на допомогу благодійній організації «Дім Сірка», яка займається безпритульними тваринами.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

DSCN7493