3

У суботу близько сьомої вечора вулицею Чорновола  крокувало багато людей  з жовто-синіми прапорами. Вони прямували до стадіону, де о восьмій годині мав початися концерт найпопулярнішого українського гурту.

Коли фан-зони та трибуни вже були заповнені глядачами, почався дощ. Перші вигуки, які пролунали на концерті — це «Парасолі!» В такий спосіб ті, хто стояв далеко від сцени, просили людей попереду скласти парасолі, щоб не заважати бачити, що на ній відбувається.

Після дев’ятої вечора зазвучала перша пісня — «Вставай». Потім фронтмен гурту Святослав Вакарчук сказав глядачам: «Нам постійно так щастить, що кожного разу на наших концертах йде дощ. Думаю, що це сьогодні лише  додасть драйву».

Хоча опади припинилися тільки наприкінці концерту і пісні «Океану Ельзи» звучали у супроводі шелестіння дощовиків, це не зіпсувало вражень від дійства.

Гурт виконав улюблені композиції тисяч прихильників. Проте, були й несподіванки. Наприклад, пісня з 1998-ого року, яка рідко звучить на концертах, — «Поїзд Чужа любов».  Також —  акустична версія «Вище неба»: лише хрипкий вокал Святослава Вакарчука і віртуозна гра на гітарі серба Влада Опсеніци.

Не обійшлося без сюрпризів іншого характеру. Приміром, поява на сцені учасника АТО з Івано-Франківська. А ще вихід Вакарчука у футболці з написом «I♥IF».

Глядачі двічі викликали «Океан Ельзи» на біс. І після фінальної запальної пісні «Ото була весна» повільно почали розходитися.

Близько першої ночі натовп, прикрашений жовто-синіми прапорами, наспівуючи  щось із репертуару «ОЕ» йшов парком Шевченка. Дехто зупинявся, щоб постояти у черзі до магазинчика чи кафе,  які цієї ночі, мабуть, отримали чималу виручку.

Фото Юрій Гриньків / Galka.if.ua

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12