????????????????????????????????????

Про захід було повідомлене керівництво обласного та міського управління спорту, очільники ПНУ ім. В. Стефаника, а також керівництво фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, пишуть Версії.

На запрошення відгукнулись: Павлів Н.О. – заступник начальника управління відділу фізичної культури, спорту, організаційної та кадрової політики; Яців Я.М.- декан факультету фізичного виховання і спорту;  представник фізкультурно-спортивного товариства «Колос», а також міські депутати. Модератором круглого столу виступав голова ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада» Юрій Стасинець.

Під час обговорення цього питання  стало зрозумілим, що не зважаючи на формальні домовленості між міською владою, представниками обласного спорту, керівництвом ПНУ імені В.Стефаника та Андріаном Волгіним чіткого вирішення ситуації, яка склалась, у межах правового поля досі немає.

«Ми підготуємо  лист- заключення після круглого столу із закликом до того, що треба розпочинати та втілювати в життя проект будівництва великого спортивного комплексу, який дасть змогу розвиватись всім видам спорту. Приділяти увагу дитячо-юнацькому спорту в м. Івано-Франківськ, а особливо розвитку відповідної інфраструктури для здійснення такої мети» – зазначив голова ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада» Юрій Стасинець, підсумовуючи  обговорення.

Важко спостерігати за тим, що депутату міської ради необхідно йти на крайні заходи, щоб добитись вирішення важливих для міста питань, до яких у влади «руки досі не дійшли». Але з впевненістю можна сказати, що радикальний вчинок Андріана Волгіна підштовхнув громаду, а особливо спортсменів,  до розуміння того, що позитивні зрушення у місті таки можливі. І якщо навіть не вдасться відстояти «Олімп», то добитись побудови повноцінного спорткомплексу, який стане осередком виховання юнацтва в дусі патріотизму і правильних життєвих цінностей,  є нашим обов’язком.

ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада» як об’єднання людей спорту добиватиметься раціонального вирішення питання спорткомплексу «Олімп». Вимагатимемо публічного діалогу з владою за участі громадськості.