news-image: Олег Гончарук: Хід проведення робіт на Набережній контролюватиме громадськість

На цьому голова облдержадміністрації Олег Гончарук наголосив під час чергової наради, що відбулася 8 жовтня в адмінбудинку за участі керівництва облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, представників департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, комунальних служб та підприємства-виконавця.

«Через зволікання чиновників, а то й звичайнісіньку байдужість посадових осіб різного рівня компетенції, мешканці Івано-Франківська зачекалися ремонту цієї дороги. У зв’язку з її аварійним станом транспорт, який транзитом прямує через обласний центр, призводить до формування перманентних корок в центральній частині міста. Звідси дискомфорт, зростання рівня забрудненості та загрози виникнення аварійних ситуацій. – звернувся до присутніх на нараді голова облдержадміністрації. – Вимагаю від усіх учасників процесу максимально забезпечити умови для якнайшвидшого та якісного ремонту цієї вулиці».

Олег Гончарук наголосив, що розцінює капітальний ремонт вулиці Набережної як першочерговий пріоритет, в тому числі в питанні фінансування проведення робіт. Він зазначив, що 8 жовтня держказначейством вже виділено 7 млн. 350 тис. грн. з обласного бюджету й наразі очікується на початок надходжень коштів з міського бюджету.

 

Очільник області підкреслив про неприпустимість допущення будь-яких зловживань під час проведення ремонтних доріг.

На переконання Олега Гончарука, капітальний ремонт вулиці Набережна імені Василя Стефаника має здійснюватися під пильним, всестороннім контролем громадськості. Очільник області закликав представників громадських організацій, рухів, засобів масової інформації, експертів та фахівців долучитися й ретельно моніторити хід проведення робіт на всіх його етапах аж до завершення.

«Ми щоденно контролюватимемо проведення робіт на Набережній. Усі повинні бачити і розуміти, наскільки якісно відбувається ремонт дорожнього покриття й чи присутні при цьому бодай якісь зловживання. В разі їх виявлення, винуватці відповідатимуть згідно чинного законодавства, а будь-яка подальша співпраця з ними вважатиметься неприпустимою», – відзначив Олег Гончарук.