На Прикарпатті люди просять депутатів притягнути до відповідальності посадовця-корупціонера
  Одним з питань яке планують розглянути депутати буде прохання трудового колективу ДП “Вигодський лісгосп” та громадських організацій Долинщини щодо перевірки діяльності, надання належної правової оцінки та притягнення до відповідальності колишнього директора підприємства Тимочка І. Я., якого люди ще раніше обвинувачували у корупції та зловживання владою.

Порядок денний  засідання постійної комісії обласної ради з питань  депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку 07.11.2014 р. о 15.30 год., каб. № 500:

1. Звернення майстра лісу Березівського лісництва ДП “Кутське ЛГ” Васкула В. П. щодо перевірки діяльності, надання належної правової оцінки та притягнення до відповідальності директора підприємства Фальбійчука Ю. Ю.

2. Звернення працівників ДП “Вигодський лісгосп” та громадських організацій Долинщини щодо перевірки діяльності, надання належної правової оцінки та притягнення до відповідальності колишнього директора підприємства Тимочка І. Я.

3. Звернення Ящишак Є. Ф. щодо встановлення межі присадибної ділянки.

4. Повідомлення адвоката Васютина М. В. про дії судді та рішення Косівського районного суду Івано-Франківської області.

5. Звернення щодо повернення майна окремих громадян та працівників ПП “ІФ-Золота нива”, фірми “Інкорд ЛТД”, відшкодування збитків та нанесених матеріальних втрат.

6. Звернення Голобина С. С. щодо Івано-Франківського історико-просвітницького товариства “Меморіал” ім. В. Стуса та відповідь УМВС України в області.

7. Звернення Надвірнянської районної ради щодо дій депутата обласної ради Івасюка І. М. та відповіді від УМВСУ в області та прокуратури області.

8. Пропозиції та зауваження, висловлені депутатами на Дні депутата в обласній раді 28.04.2014 р. (розглянути питання встановлення обмежень на продаж алкоголю з 22 год. до 8 год. в торгівельних закладах області) та відповіді від УМВСУ в області та прокуратури області.

9. Про план роботи обласної ради на 2015 рік.