Бійці АТО закликають обласну владу діяти для отримання бази НБУ «Прикарпаття»

Область повинна зробити все можливе, щоб таки отримати безкоштовно базу НБУ «Прикарпаття» та створити там реабілітаційний центр для бійців АТО.

Питання цього об’єкту вкотре порушили на засіданні комісії з питань підтримки учасників АТО та їхніх сімей.

Про це пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”.

Голова Громадської спілки “Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО” Василь Андріїв зазначив:

«Нам безкоштовно давали розкішний заклад, який будували за десятки мільйонів гривень. Облдержадміністрація мала направити ряд документів, щоб обласна рада прийняла цей об’єкт на баланс, але цього не зробили і зараз його вже виставили на приватизацію».

Депутат обласної ради Андрій Марійчин наголосив, що такі дії обласної влади є безвідповідальними. Він відзначив, що готовність долучитись до співфінансування для завершення будівництва об’єкту та його утримання висловила Яремчанська міськрада, можна було б віднайти й інші джерела співфінансування:

«Цей об’єкт не можна порівняти зі старими медичними закладами чи санаторіями які є в нашій області. Людина, яка б потрапляла туди на реабілітацію дійсно могла б відпочивати і насолоджуватись життям. До утримання цього об’єкту була готова долучитись і Яремчанська міська рада, можна було б знайти додаткові джерела співфінансування, меценатів. Більше того, всім відомо про вилучені 1,5 млрд гривень Януковича, які президент обіцяв спрямувати на потреби воїнів АТО. Ці кошти можна було б залучити, щоб завершити об’єкт і створити там унікальний реабілітаційний центр для учасників АТО та їх сімей. Через якісь незрозумілі політичні ігрища обласна влада не бере цей об’єкт на баланс області».

Василь Андріїв закликав членів комісії звернутись до керівництва області і зробити все можливе, аби таки отримати цей об’єкт:

«Прошу, щоб члени комісії подали звернення на голову ОДА, обласної ради, профільні підрозділи, щоб вони все-таки вивчили чи ми маємо можливість взяти цей об’єкт на баланс обласної ради, і чи є ще є така можливість, напрацювати необхідні документи і звернутись до НБУ. Область має показати свою принципову позицію».