Громадські слухання для галочки: Гончарук подав на голову Галицької РДА зовсім іншу людину, ніж вибрала громада – активіст

«У нашім районі слухання пройшли за всіма запропонованими областю рекомендаціями. І, нібито, після зборів було зрозуміло, що громада підтримує свого теперішнього голову, людина, котра пройшла Майдан, не була при владі, молода, освічена, щира, справжня. 
Але, як вдалося дізнатися усіма можливими і неможливими шляхами, пан Гончарук подає до президента зовсім іншу кандидатуру. Через це, власне, і зібралася делегація до голови ОДА.
Поставити питання «чому ж так сталося?» Гончарук не дав. Він, з якихось причин, вирішив собі, що може перебивати у грубій формі голову районної ради і починати нам втирати, що він зробить так, як вважає за потрібне і тиску не потерпить. 
 — Навіщо ж було влаштовувати ЦИРК? — спитали ми.», — говорить громадська активістка із Галича Аріна Сивак.

За її словами, Олег Гончарук попросив не затримувати його, адже має важливу нараду.

«Докотилося до того, що наша гаряча суперечка мало не перейшла у силовий формат. Такого не дозволяли собі, навіть, ригіонали, чесно кажучи. Нам стало настільки огидно і не приємно, що почали вставати і одягатися, навіть, не слухаючи, що він собі ще там зухвало говорив. 
Ми «дякуємо» голові ОДА за теплий прийом, повагу, толерантність, та реальну демонстрацію «життя по-новому», європейські стандарти поведінки, демократію і блаблалаа, чим вони так люблять прикриватися», — говорить Аріна Сивак.