news-image: Поплічники Януковича можуть позбутись "палаців" на Івано-Франківщині

Таку думку Роман Островський висловив під час зустрічі громадськості та очільника Прикарпаття. За словами активіста, в області є не один “палац” поплічників Януковича. Тож треба «підняти» документи та забрати “палаци” на потреби громади, а саме для різноманітних реабілітаційних центрів, інформує кореспондент “Бліц-Інфо”.

Крім того, вважає громадський активіст, для реабілітації поранених в АТО можна переобладнати президентську резиденцію «Синьогору», що знаходиться в Гуті.  Адже її й так хочуть продати.

Ця  розмова передувала запитанням представників громадськості до очільника краю Олега Гончарука  щодо можливості відкриття в області оздоровчо-реабілітаційного центру для інвалідів.

«Вивчаються можливості для створення оздоровчо-реабілітаційного центру на базі санаторію «Черче» в Рогатинському районі, гірськолижного курорту «Буковель» чи у Яремче. Такий центр потрібен не лише інвалідам, а й тим, хто повертається із зони АТО. Для оздоровлення і  реабілітації у нашій області є всі умови», –  відповів на питання Гончарук.

Та пропозицію Островського очільник Прикарпаття не оцінив.

«Ви прекрасно розумієте, що в Гуті – резиденція президента. Гончарук Олег Романович має ініціювати там створення реабілітаційного центру?! Я був у Гуті. І погано уявляю, як пристосувати цей заклад для інвалідів, як вони мають вибиратися там на другий поверх. Це перше питання. Друге питання – ви прекрасно все розумієте, тож давайте сядемо і поговоримо… Забрати? Так забирайте, будь ласка! Та треба подумати чи буде це працювати», – зауважив голова ОДА.