Громадський активіст звинуватив полковника міліції у вчинені злочину

Керівник Івано-Франківського УМВС в області полковник міліції Микола Семенишин в присутності журналістів та громадських активістах дав доручення провести перевірку заяви про злочин. Однак як стало відомо редакції інтернет видання “Голос-Інфо” повідомлення про вчинення важкого злочину, в порушення вимог КК України, КПК України та відомчих інструкцій МВС України не було зареєстровано в ЄРДР.

Службова перевірка ні внутрішньою безпекою ні інспекцією по особовому складу УМВС в області не проводилась. А натомість на “День міліції України” 20 грудня 2014 року, Володимир Марчук отримав чергове звання полковник міліції. Виникає риторичне запитання, чи виконуються в “Прикарпатській міліції” вказівки начальника, чи знову в області та в Україні керують посіпаками режиму Януковича?

Під час телефонної розмови із громадським активістом О.Загірняком, стало відомо, що ні усної ні письмової відповіді на своє письмове звернення він не отримував та для дачі пояснень не викликався. Даний випадок вказує на можливе замилювання та небажання провести об”єктивну перевірку з приводу інформації про ймовірне вчинення злочину одним із заступників начальника УМВС в області.