Результат пошуку зображень за запитом "russia today"

Ще один безпрецедентний випадок журналістського запроданства трапився на днях на Львівщині. Про кричущий випадок повідомила львівська журналістка Віка Балицька у Фейсбуці. Про це пишуть Версії з посиланням на WestNews.

Запроданцями виявилися оператор каналу ТРК «Україна» Василь Скопик та фрілансер Наталя Трофімова, котрі зняли замовний матеріал для чергової дескридитації українців.

“Героїв” треба знати в обличчя: Василь Скопик

c9df67e2ede7498606a1431e2405e5aa

Скопик мав вихідний того дня, коли було відзнято сюжет, але він скористався журналістським посвідченням, аби обдурити працівників на пункті пропуску в Рава Руській. Зрештою, ці “журналюшки” записали інтерв’ю з інспектором прикордонної служби і познімали черги у пункті пропуску. Згодом на «Раші Тудей» вийшов сюжет про те, що Польща начебто не хоче приймати по безвізу українців.

Скопик, до слова, є чоловіком трускавецької чиновниці. Після хвилі обурення в журналістській спільноті він намагається виправдатися тим, нібито був просто технічним виконавцем замовлення, яке йому надійшло.

Повідомлення Віки Балицької у Фейсбуці

eb8fda9667a437e6c60cebed4239ff16

Коментарі журналістів і пересічних користувачів соцмережі

dedbf616449c58995d707a2d2c7e5cdd

Журналісти стверджують, що керівництво каналу “Україна” відреагує досить жорстко на такі дії свого працівника і звільнить його, а самою діяльністю Скопика та Трофімової займеться СБУ.