news-image: Франківські активісти не поділили гроші, зароблені на виборах?

Мова йде про активістів місцевого «Євромайдану»  Максима Кицюка та Наталію Сербин.

Після того як молодий студент Прикарпатського університету Максим Кицюк став активістом івано-франківського «Євромайдану» він вирішив балотуватися на проміжних виборах до Верховної Ради України. А саме, по округу №83, тобто в Івано-Франківську. Тоді керувати виборчим штабом він доручив  активістці Наталії Сербин.

За результатами голосування, на проміжних виборів до ВРУ 25 травня, Максим Кицюк так і не став народним депутатом. Проте, частину голосів виборців отримав, а саме – 3,8 %.

Проте, вже незабаром, як повідомило кореспонденту «Бліц-Інфо» джерело з рядів молодих активістів, Максим Кицюк та Наталія Сербин посварилися. А причиною конфлікту стали спонсорські кошти, отримані на вибори. Кажуть, один із них вирішив присвоїти собі частину отриманих від інвесторів, грошей. Звичайно, дійшло й до образ.

Натомість молоді активісти франківського «Євромайдану» інформацію про сварку спростовують. І запевняють, що ніяких конфліктів між ними немає і не було, а тим більше через гроші.

«Ми не сварилися. Навпаки, можу сказати, що молодіжка зараз об’єднується – це все нісенітниці», – зазначила пані Сербин.

А Максим Кицюк переконаний, що таку інформацію поширюють ніяк не друзі, а швидше вороги. І що це нічого іншого, як банальний наклеп на його чисте ім’я.

«Ми надалі працюємо разом. Навіть бачилися недавно. Можу сказати, що це повна нісенітниця. Бюджет кампанії був дуже маленький і він до копійки відзвітований руху ЧЕСНО»,  – зазначив екс-кандидат до ВРУ.

Тож що насправді сталося між активістами і чи мала місце така ситуація, покаже час.