trotsenko1

Серед можливих кандидатур називають колишнього очільника Прикарпаття, екс-нардепа Романа Ткача, керівника виборчої кампанії Петра Порошенка на Прикарпатті Анатолія Матвієнка, нардепа Романа Чернегу, Володимира Кушніра, який очолював виборчий штаб Петра Порошенка в Івано-Франківську, а також Андрія Левковича – голову правління ВАТ «Промприлад».

Натомість чинний голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко зауважує, що поки що не було жодних розмов про його заміну. Він запвеняє, що не тримається за посаду і якщо керівництво держави вирішить замінити його, то піде з посади без проблем.

“Абсолютно не було ніяких розмов. Дайте можливість ситуації розвиватися так, як вона повинна розвиватися. Я не один раз казав, якщо найвище керівництво держави, проаналізувавши мою роботу, скаже, що мені треба залишитися і тягнути цього нелегкого воза далі – я буду його тягнути. Якщо ж скажуть уступи місце, то я вам обіцяю, що в ту саму хвилину напишу заяву і без жодних застережень і  сумлінь піду з цієї роботи, бо відчуваю, що в межах своїх повноважень робив усе, що міг. Піду з чистою совістю, якщо попросять”, – прокоменутвав Андрій Троценко.