Це вже третя спільна робота Богдана Савлюка та Мар’яна Николюка. Першиї мультфільм називався “Хоробрі серця”, минулого року вони відзняли “Воїни лісу” про вояків УПА, які побороли “москальских окупантів”, пишуть Версії з посиланням на Курс.

Цього разу сюжет ще більш закручений.

“В тридев’ятому царстві живе зажерливий генерал Коба. Він дізнається, що в карпатських горах живе найчарівніша дівчина на світі, і хоче нею заволодіти. На захист дівчини стають вояки УПА з гуцулами, які мужньо борються проти армії генерала. Проте неочікувано для воїнів лісу на допомогу Кобі приходить нечиста сила”, – розповів про сюжет  Богдан Савлюк.

Цього разу, кажуть автори, на створення мультфільму піде кілька днів, адже є і більше спецефектів та локацій.

“Є більше локацій і декорацій, мультфільм довший цього разу і з цікавими сюжетними поворотами. Як і минулого разу, знімаємо більшість сцен з декораціями у Богдана Савлюка на подвір’ї, лише окремі сцени на горі Хом’як, там відкривається чудова панорама на наші Карпатські гори, що є важливим для сюжету. Туристи цікавилися, що ми робимо, а дехто зразу реагували: Ви знімаєте мультфільм? – Так. Я за фотоапаратом, а Богдан задавав руху “теплим іграшкам”. На горі нам допомагав друг Богдана Іван Зелик. Мультфільм знімається за попереднім принципом – stopmotion, лише цього разу додається більша динаміка і більше кадрів за одну секунду у порівнянні з попереднім мультфільмом. Стараємося застосовувати більш реалістичні спецефекти, але також будуть застосовані цифрові спецефекти”, – розповів Мар’ян Николюк.

Читайте також:

У Франківську презентували мультфільм про вояків УПА (фото + відео)

Сепаратистів з ЛНР “задів за живе” мультфільм франківця про УПА