За процесом стежить пані Марія. Каже, доріг тут не було. За 25 років незалежності вперше бачить, аби так активно велися роботи. З ремонтом автошляхів, каже жінка, на Гуцульщину потягнулися і туристи, яких дуже потрібно, – пишуть Версії з посиланням на Третя Студія.

«Обов’язково це потрібно. Людина хоче відпочити, хоче побачити світ. Тепер стало туристів більше, автобусів пустили більше. А то проїхати було неможливо. Бо була яма на ямі і як попадеш, то вже все, треба ремонт робити. А зараз дуже добре», – розповідає пані Марія, мешканка Верховинщини.

Нагадаємо, 196 мільйонів гривень з державного бюджету та за рахунок перевиконання митних платежів по області вдасться залучити до ремонту доріг на Косівщині, Верховинщині та Снятинщині.

А саме:
– 51 млн грн. – на дорогу Р-62 Криворівня-Чернівці (Верхній Ясенів – Устеріки);
– 59 млн грн. – на дорогу Т-09-09 Снятин – Косів – Кути (основна сума на ділянку Косів-Кути);
– 50 млн грн. – на дорогу Р-62 Криворівня-Чернівці (Ст Кути- Тюдів);
– 36 млн грн. – на дорогу Яблунів –Делятин.

«Завершено встановлення верхнього шару від Буковецького перевалу. Так, що дорога Косів-Верховина до Полонинського літа готова! Впевнений, що вже скоро Гуцульщина й Покуття будуть лідерами з розвитку туризму в Україні», – зазначив нардеп Юрій Соловей.

Раніше народний депутат України Юрій Соловей добився виділення 50 млн. грн. для поточного ремонту в нижньому шарі дороги р-24 в частині Косівщини та Верховинщини, яка до цього роками перебувала в практично непроїзному стані.

У 2015 році за ці кошти були поточно відремонтовані ділянки автошляху р-24 на Кривопільському перевалі та від Косова до Стопчатова. У 2016 році розпочатий ремонт автошляху від Косова до Верховини. Крім того, в результаті неодноразових депутатських запитів до уряду народного депутата Юрія Солов’я Верховинський район отримає 44 мільйони гривень з Державного бюджету на ремонт доріг у районі і в цьому році. Цих 44 мільйони гривень буде спрямовано на ремонт ділянки в районі Кривопілля, а також на місто Верховина. Таким чином до завершення підходить ремонт дороги Косів-Верховина.