Результат пошуку зображень за запитом "опалення холод"

На початку тижня міська рада отримала нарікання від батьків учнів школи № 15, що діти мерзнуть у класах. Міський голова Руслан Марцінків під час оперативної наради звинуватив у всьому підприєсмтво “СТЕК”, на балансі якого знаходиться школа.

Так, за дорученням міського голови 08 листопада 2017 року комісія у складі директора школи – Бойчука В.Є., заступника директора школи з господарської роботи – Ліщинського В.В., представника ТОВ «СТЕК» – Стовбана В.О. та за участю інженера відділу енергозбереження ДМП «ІФТКЕ» – Хоробчука Є.М., завітали до учбового закладу і перевірили, чи виправдані нарікання батьків про холоднечу у класах.
Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Як інформує прес-служба СТЕКу, за результатами обстеження встановлено: температура повітря у навчальних класах та кабінетах + 18 ̊С , а в старому корпусі, як стверджують працівники школи, + 21 ̊С. Якщо ж звернутися до державних санітарних норм для навчальних закладів, то вони твердять, що температура має бути в межах +17-+ 20 ̊С.

“Отже, температурний режим у школі, станом на дату проведення комісійного обстеження, знаходиться у межах норми. При цьому, тепловий лічильник на вводах до школи не зафіксував істотних відхилень обсягу і температури теплоносія, який подавався до школи із початку опалювального сезону. Теплоносій подається постійно і стабільно, і складає + 51 ̊С (на момент перевірки), що відповідає температурному графіку подачі теплоносія. При цьому, обстеженням зафіксований перепад тиску у магістральній тепловій мережі (7,8 атмосфер) і після елеваторного вузла у тепловому пункті школи (3,8 атмосфер).

Єдиною причиною нарікань щодо недотримання температурного режиму у школі – є порушення функціонування внутрішніх мереж, за які несе усю відповідальність адміністрація школи. Неналежна експлуатація внутрішніх мереж адміністрацією школи призводить до порушення температурних норм, через що страждають діти, адже сьогоднішня перевірка підтвердила – школа забезпечена теплоносієм від ТОВ «СТЕК» на достатньому для опалення рівні”, – наголошують у СТЕКу.