1

Люстрацію буде проводити Міністерство юстиції України, а контроль за люстрацією буде здійснювати Громадська рада на чолі з Єгором Соболєвим.  Така Громадська рада по контролю за люстрацією створюється рядом громадських організацій і  на Прикарпатті. До складу цієї ради увійдуть по рекомендації громадських організацій наші краяни, відомі своєю нетерпимістю до порушень законів України та непримиренним ставленням до корумпованих чиновників.

На посаду голови Громадської ради по контролю за люстрацією, громадські організації запропонували кандидатуру Анатолія Прута, відомого, як непримиренного бійця за справедливість. Мало кому відомий факт з біографії А. Прута про його роботу представником України в Українській секції комітету з прав людини при ООН. Цей же комітет в свій час захистив А.Прута від свавілля прокуратури і суду. Досвід правозахисної діяльності в А. Прута досить вагомий.

Знаючи характер А. Прута та його принциповість у відстоюванні інтересів людей, можна з великою вірогідністю очікувати велику ефективність в його діяльності, як голови громадської ради по контролю за люстрацією.

Вважаємо, що А.Прут в першу чергу буде домагатись очищення судів, органів прокуратури, міліції,СБУ, від заробітчан, які прийшли в ці органи не захищати суспільство і закон від поруги. Такі особи А. Пруту і мешканцям Прикарпаття добре відомі. Адже не таємниця, що сьогодні потрібне рішення суду, прокуратури чи інших силових і владних органів можливо купити за гроші, залежно від тяжкості злочину або величини інтересу зацікавленої особи. За доказами далеко ходити не потрібно. Чого тільки вартує багатолітня боротьба мешканців міста з незаконними забудовами. Однак, з яскравих прикладів – це незаконне будівництво по вул. Мазепи, 35А, яке ведеться без дозвільних документів на самовільно захопленій землі. Але чомусь суд і прокурор кажуть, що все законно, але не кажуть скільки за таку «законність» платить їм забудівник Друк. Настав час з цих панів запитати: А де закон?

У випадку згоди А.Прута очолити Громадський комітет по контролю за люстрацією, можна переконливо сказати, що настануть лихі часи для продажних суддів, хабарників-прокурорів, перевертнів в пагонах .