Проте, досі не було проведено тендер хто саме буде його виконувати. Лише згідно проведеної експертизи визначили кошторисну вартість проекту в 57 мільйонів гривень.

Керівництво області вирішило спрямувати на ремонт Набережної 15 млн. грн. субвенції з державного бюджету. А виконавчий комітет Івано-Франківської міскради в в своб чергу прийняв рішення виділити для проведення ремонту 10 млн.грн. Тож сьогодні у департаменті будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації відбулися конкурсні торги.

У конкурсі брали участь 5-ро учасників будівельних компаній з міста та області під головуванням начальника управління капітального будівництва ОДА Романа Пацака, повідомляє «Бліц-Інфо».

Комісія переглянула проект-документ і кошторисні розцінки кожного учасника Відтак, ТзОВ «ТрейдЗахідБуд» подав кошторисні пропозиції на суму 38 130836 гривень з ПДВ, ТзОВ «ПМК-77» – 52 314192 гривень з ПДВ , ТзОв «ПВС» на суму 40 929 630, ДП «Івано-Франківськоблавтодор» – 44 473 тисяч гривень та ПП «Брати КІП» 38 177796 гривень. Комісія, що переглядала документи не знайшла значних порушень, адже всі учасники відповідально підійшли до оформлення документів. Проте були зауваження по ДП «Івано-Франківськоблавтодор» у якого заборгованість по податках складає 2,5 мільйона гривень. Наразі це лише перша частина конкурсних торгів, адже впродовж двадцяти днів комісія окремо розглядатиме технічну частину кожного з проектів. Хоча, як зазначають фахівці, «головний критерій оцінки – ціна».