Як розповів Тарас Присяжнюк, спалене авто, яким він користувувався у робочих цілях, є власністю водія, також члена РПОЛ. Авто стояло у дворі будинку, де мешкає водій. Вночі спрацювала сигналізація. Сусідка викликала пожежників. Потім приїхали працівники міліції. Коли власник машини дізнався про інцидент, він застав вже вщент спалене авто. Нам місце також прибув кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №83 від Радикальної партії Олега Ляшка

Сергій Палійчук, який згодом оприлюднив фото спаленого авто. Палійчук заявив:

“Якщо наші конкуренти це роблять, то це означає, що ми на вірному шляху, адже якщо конкуренти палять майно партії та її активістів, це означає, що нас бояться і за нами правда”.

Присяжнюк також вважає, що це був підпал.

“Люди казали, що машина спочатку горіла зверху, а потім вогонь спустився до низу. Так буває, коли її обливають бензином”.

Версію помсти водію він відкидає, бо у того, начебто не було ні ворогів, ні боргів. Тарас Присяжнюк вважає, що таким чином йому погрожують політичні конкуренти. Каже, що у партії Ляшка на Прикарпатті їх достатньо, але хто саме міг це зробити, кандидат не знає.

“Це вже не перша спроба нас залякати. Перший напад відбувся в Калуші, коли нашим хлопцям спробували підпалити намет. Хлопці агітували біля пошти, під’їхало авто, з нього вийшли двоє чоловіків, один з яких був у стані алкогольного сп’яніння, інший також нетверезий. Вони почали погрожувати хлопцям. А потім спробували підпалити намет, але хлопці його швидко загасили. Тоді вони почали штовханину, пішла нецензурна лайка. З машини вийшов третій і забрав їх геть”, – розповідає Присяжнюк.

Партійці одразу ж написали заяву в міліцію та в обласну прокуратуру, вказавши номер авто, з якого вийшли нападники. У Калуському міському відділі УМВС в Івано-Франківській області підтвердили факт отримання заяви.

Як розповів Ярослав Серман, заступник начальника міліції зі зв’язків із громадськістю, згідно з заявою, цей інцидент стався 30 вересня.

Однак, міліції досі не вдалося знайти жодного свідка події. Ніхто з опитаних працівників магазинів та установ, розташованих поблизу пошти, нічого не бачив. Встановити деталі відносно авто також не вдалося, адже його офіційний власник перебуває закордоном.

За словами Сермана, наразі міліція перевіряє, чи такий інцидент справді трапився, чи це було спробою активістів привернути увагу до своєї партії.