Результат пошуку зображень за запитом "веб-розробник"

Така бізнесова активність у віртуальному просторі дала поштовх для розвитку веб-програмування. Основна роль у виконанні технічної частини цієї роботи належить саме розробникам. На їх плечі лягає створення сайтів, об’єднання їх з відповідною базою даних, робити можливим автоматизацію публікації контенту, створення веб-сервіси і стеження за їх безпекою, встановлення зв’язку в інтернеті.  У реальній роботі цей перелік є ще більшим.

Веб-програмування можна порівняти з автомобілем. Хороший двигун без красивого кузова не буде приваблювати. Так і веб-аплікація чи інтернет-магазин можуть бути вдало запрограмовані, з швидкодіючим бекендом і доступом до баз даних, але без відповідного «зовнішнього оформлення» не приваблювати і тому мати низький рівень відвідуваності.” – зазначає випускник IT-Cluster Academy і тепер уже стажер у SoftServe Андрій Савчук.

 Яка ж основна складова роботи успішного розробника?

Серед початківців не раз можна почути, що їх мотивацією при виборі цього фаху стала заробітна плата. Вони здобули вищу освіту, або ж пройшли серію навчань, але успіх все не приходить як і великі проекти.
Звичайно, що серйозна цифра гонорарів змусила не одного відкрити книги і почати знайомство з скриптами, але для виконання такої складної роботи не достатньо технічних знань. Має бути наявність ще однієї складової – любов до справи. Потрібно цим горіти і уже тоді вдасться отримати прибуток.

Прийти у сферу ІТ можна навіть не маючи спеціалізованої освіти.

Це доведений факт і таких прикладів серед франківських веб-розробників є вдосталь. Своїм досвідом поділився і Андрій Савчук.

Я цікавлюся програмуванням більше 2-х років. До того часу працював, так би мовити, в Hardware IT: 8 років представником компані hp (Hewlett-Packard), перед тим продавцем та старшим продавцем комп’ютерної техніки в мережі магазинів Unitrade. Був навіть період, коли працював системним адміністратором в комп’ютерному клубі. Далі було багато навчання на курсах, самоосвіта і як результат зараз стажуюсь у SoftServe.
Веб-програмування захоплює тим, що можу робити свій внесок у роботу над сторінками чи аплікаціями, які потім бачить користувач у вікні браузера.
Взагалі крім веб-програмування мене цікавить весь цикл розробки програмного забезпечення, тобто Full-stack Development.”