liashko

Це Сергій Палійчук, засновник ТзОВ “Консультаційний візовий центр «Віза-ІФ» (округ №83), Андрій Тринчук, працівник Рожнятівської РДА (округ №86), підприємець Іван Тодорук (округ №87), проректор Європейського університету у Києві Руслан Гурак (округ №88), тимчасово безробітний Микола Русиняк (округ №89), який працював помічником Олега Ляшка.
З усіх мажоритарників, висунутих від партії Ляшка на Прикарпатті, тільки Дмитро Симак має досвід участі у парламентських виборах по округу №84 (центр – Тисмениця). У 2012 році він балотувався до шляхом самовисування і за підсумками голосування отримав четверте місце, здобувши 5,55% голосів виборців, — наголошує Іван Маруняк, керівник Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області.

“Радикальна партія Ляшка будується виключно на харизмі лідера та медіа ресурсах, тому за своєю структурою не передбачає сильних місцевих організацій. А з іншого боку, це молодий політичний проект, який за такий короткий час і не міг заручитись підтримкою місцевих лідерів думок. Аналізуючи кандидатів на одномандатних мажоритарних округах від РПЛ, ми також не побачимо відомих облич. Адже керівництво партії зробило ставку на партійний список який має тягнути Олег Ляшко”, — прокоментував Тарас Случик, керівник регіонального відділення Інституту Політичної Освіти в Івано-Франківській області.

Залишалось незрозумілим, кого висунула партія у виборчому окрузі №85 (центр м. Калуш), та чи висунула когось взагалі. Раніше прогнозувалося, що від партії Ляшка ймовірно балотуватиметься міський голова Калуша Ігор Насалик, оскільки він був висуванцем від «радикалів» на останніх виборах Київського міського голови. Але Насалика, який за останні 4 роки вже 4 рази встиг змінити партійну приналежність та на парламентських виборах 2012 року публічно підтримав кандидата регіонала Валерія Келестина, кандидатом по даному окрузі висунула партія Блок Петра Порошенка.

Як роз’яснив ОПОРІ Тарас Присяжнюк, голова Івано-Франківської міської організації Радикальної Партії О. Ляшка, по округу №85 партія не висунула жодного мажоритарника: “На з’їзді запропонували кандидатуру Єівгена Гірника, але він відмовився через сімейні обставини. Щодо Насалика, то він не має ніякого стосунку до Радикальної партії. Ми з ним співпрацювали виключно на виборах мера Києва, але тоді через певні непорозуміння співпраця завершилась, і вважати Насалика нашої людиною немає ніяких підстав”