http://leviafan.org.ua/wp-content/uploads/2012/07/top-photo.jpg

Таку думку в розмові з кореспондентом “Фіртки” висловив прикарпатський політолог Василь Кедик.

“Виходячи з політичного прагматизму, мажоритарний кандидат, наприклад, має підняти рейтинг партії до майбутніх місцевих виборів (наростити локальний політичний капітал) чи зіграти спаринг з іншим кандидатом або ж виконати технічну роль на виборах, знявши власну кандидатуру перед волевиявленням на користь іншого претендента на мандат”, – розповідає експерт.

“На прикладі нашої області бачимо, що нові політсили пішли шляхом підтримки кандидатів від інших політсил в округах, де не ставлять своїх претендентів. Водночас, партійний бренд продовжує відігравати важливу роль. Тому реальна боротьба на мажоритарних округах в, основному, відбуватиметься між кандидатами від 5–6 найрейтинговіших партій”, – переконаний Василь Кедик.

Щодо нових облич, то за словами політолгга, їх не так багато серед прикарпатських мажоритарників, натомість є люди, які донедавна мали досить віддалене відношення до політики.

“Як й очікувалось, є чимало кандидатів, які змінили партійний бренд, що втім природно, виходячи хоча б з політичних переформатувань напередодні виборів”, – підсумував експерт.