Про це пишуть Версії з посиланням на СТИК.

Народні депутати підтримали всі три подання Генерального прокурора України про надання згоди на притягнення до відповідальності, на затримання та на обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (арешт) М.Добкіна, якого звинувачують у махінаціях із комунальними землями в час його мерства у місті Харкові.

Однак, не всі представники Прикарпаття у Верховній Раді були одностайними під час цих голосувань.

Якщо за надання згоди на притягнення до відповідальності проголосували шість мажоритарників з Івано-Франківщини та всі нардепи-прикарпатці, які обрані за списками партій, то при голосуваннях за надання згоди на затримання та арешт у декого виникли проблеми з натисканням на кнопки.

Зокрема, навпроти прізвищ обох братів-нардепів Олександра і Віктора Шевченків у протоколах засідання зазначено “Не голосував”.

Аналогічно з ними кнопку для голосування при вирішенні питаннь про затримання і арешт М.Добкіна не натис і Анатолій Матвієнко, якого називають “куратором” Івано-Франківщини від БПП.

До слова, фігуранти попередніх подань ГПУ (Є.Дейдей, О.Довгий, А.Лозовий, М.Поляков та Б.Розенблат) не дали жодного голосу під час сьогоднішніх голосувань по М.Добкіну.

Також, з невідомих причин лідер Радикальної партії Олег Ляшко “забув” проголосувати за затримання і арешт, а лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко взагалі не була присутня на засіданні.