Художник з Івано-Франківська Євген Самборський відкрив нову виставку у Києві (ФОТО)

Її створив разом із 13-ма учасниками, людьми не з мистецьких кіл, пересічними героями із непересічними історіями, пише УП.Культура.

Серед них є Саша та Віталік – музиканти, які зараз працюють у соціальному центрі із проектом з профілактики ВІЛ/СНІДу та гепатиту С.  Робота, яку створили хлопці – одна із перших на виставці. Пейзаж, із елементами колажу. Хлопці тренувалися малювати самих себе на аркушах паперу. Із цих листочків Самборський вирізав героїв та додав до основної живописної композиції.

“В цьому проекті мені цікаво було показати соціально незахищену частину українського суспільства якомога ширше. Одним із пріоритетів стало зібрати різні історії.

В проекті беруть участь абсолютно різні люди: мої близькі (як, наприклад, мій батько) і ті, з ким я познайомився спеціально для проекту (як це було із Сашею).

Своїх людей я шукав через соціальні центри, або просто підходив та знайомився на вулиці. В мене немає страху підійти до людини та почати із нею говорити. Навпаки, коли мистецтво та життя перетинаються це інспірує”, – розповів Самборський.