news-image: Франківських «соколів» в зоні АТО кинули напризволяще? Очолив загін особисто їх командир, який повідомив, що всі бійці належним чином екіпіровані, мають відповідні засоби захисту та зброю. Про це тоді повідомили на офіційному сайті управління МВС.

Та схоже інформація про добре екіпірування виявилась нічим іншим, як обманом. Принаймні так стверджує дружина одного із бійців «Соколу» Вікторія у розмові з кореспондентом “Бліц-Інфо”.

«Чоловік разом з іншими виїхав в зону АТО всередині липня. Незважаючи на те, що минуло всього два тижні, хлопці перебувають у важких обставинах. І мова йде не про те, що там стріляють. Проблема в тому, що в них немає відповідного матеріального забезпечення  – польової форми, розгрузок, тактичного забезпечення. Все це їм обіцяли видати на місці розташування. Натомість в них одна чорна форма, яку видали, коли хлопці пішли на службу. Про зброю та техніку чоловік взагалі нічого не каже, адже це не телефонна розмова.  Єдине з чим у них немає проблем – це їжа, бо допомагають волонтери», – розповідає жінка.

За словами франківчанки, сьогодні вона ходила до керівництва спепризначенців, щоб розібратись де поділось обіцяне матеріальне забезпечення.

«Нічого конкретного я не почула. Мені пояснили, що держава зараз нічим не забезпечує і вони самостійно на все збирають гроші. За ті кошти, що вже є на рахунку планують закупити все необхідне для тих хлопців, що поїдуть на ротацію. А от чи буде надана хоч якась допомога «соколам», що вже в зоні АТО – конкретно не сказали», – зауважує дружина бійця.

За словами Вікторії, зараз вона думає над тим, щоб знайти гроші та власними зусиллями забезпечити хлопців хоча б найнеобхіднішим.