На вулиці Парковій 18/а,  в понеділок, 3-тього листопада відключили газ. При цьому працівники пояснили, що причина відключення – заборгованість 800 грн. власника квартири на 9-му поверсі. І ось уже третій день мешканці цієї будівлі страждають від холоду, оскільки тримають газові котли та не можуть нормально приготувати їжу. А власник злощасної квартири зник і на жодні контакти не відповідає.

Ні в чому не винні мешканці будинку звернулися до газової кантори, щоб відновили їм послуги. Про те, на цей раз їм зазначили що проводяться профілактичні роботи, а скільки триватимуть так і не пояснили. Почувши таку відповідь люди звернулися на гарячу лінію Івано-Франківської обласної державної адміністрації. На жаль, там тільки розвили руками, і сказали, що газова фірма приватна, і вони нічим допомогти не можуть.

Зазначимо, в будинку на Парковій 18/а  мешкають маленькі діти, пенсіонери, зокрема інвалід війни 2 групи. Всі вони мерзнуть третій день. Сьогодні 5-того листопада їм довелося звернутися на гарячу урядову лінію. Чи відреагує центральна влада на халатність місцевої, побачимо незабаром.