Ігор Насалик розповів про впровадження в Івано-Фанківську безкоштовної медицини

«Програма безкоштовної медицини, яка діє в місті Калуші та забезпечувала не тільки мешканців міста, а й району, вже 5 років передбачає те, що всі лікарні та поліклініки, які входять до органів місцевого самоврядування забезпечуються виключно з міського бюджету, а це означає, що якщо людина потрапляє до лікарні, то всі затрати на її лікування здійснює міський бюджет – це більше 1100 назв медикаментів, всі операційні матеріали та загальна діагностика», – зауважив кандидат.

Також він розповів про реформування ЄРЦ, про заборону забудови у центральній історичній частині міста, розвиток спорту, а також яким чином наповнюватиметься бюджет міста.

«Коштами бюджет забезпечить, наприклад, новий закон про розщеплення нафтопродуктів. Раніше оплату у цій сфері можна було проводити лише за готівковим розрахунком, а тепер можна буде і за безготівковим – що збагатить бюджет. Далі – орендна плата за землю. Я можу впевнено сказати, що близько 30% орендарів у місті її не сплачує, а це великі кошти. Третім джерелом наповнення бюджету є прозорі податки», – пояснив кандидат.

Nasalyk131115