IMG_6374

Мистецьке об’єднання “Ініціатива ЦСМ” готує для мешканців та гостей Івано-Франківська чергову мистецьку акцію. В галереї “Маргінеси”, що на вулиці Пилипа Орлика почався монтаж експозиції. На огляд глядачам свої роботи представлять більше десятка художників, пишуть Версії.

IMG_6375

Про концепцію виставки розповідає голова “Ініціативи ЦСМ” Анатолій Звіжинський: “Запізнілі потяги вивчати історію рано чи пізно трапляються з багатьма. За майже 30-ти літній час практик образотворчості, з’яви нового покоління, інакших способів рефлексій настає потреба озирнутися з цього місця назад.

IMG_6376

Інколи, за відсутності збережених матеріалів, пригадати, реконструювати те що було, вигадати те чого насправді не було, провести своєрідні розкопи. Спробувати виявити розриви та мутації в дискурсивних наголосах та артистичних практиках, взаємостосунки з владою та силами, що приходять «іззовні».

IMG_6377

Найкраще це зробити в експозиційному полі, на виставці представивши комбінацію артефактів, котрі так чи інакше вплинули (впливають) на свідомість як автора так і його оточення. Час виконання, техніка виконання, розміри, тематика не мають значення. Говоритимемо лишень про естетичний аспект і соціальні занурення у контекст. Це буде своєрідне намагання заповнити лакуну відсутності дослідження мистецького процесу в місті за означений період часу та варіантом самоусвідомлення точки відліку майбутнього”.