Зараз жінка перебуває в реанімації дніпровської лікарні у тяжкому стані, прооперовану пенсіонерку очікують нові операції.

Голова Попаснянської РДА стверджує, що бійці ЗСУ були напідпитку. Натомість, окрема Гірсько-Штурмова Бригада, яка дислокується на Прикарпатті, засуджує вчинок своїх військовослужбовців та чекає на розслідування. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

“Всі ми знаємо, що ЗСУ є гарантом нашої безпеки та з гідністю боронять наш край від російського агресора. До цієї категорії відноситься і наша бригада. Ми до останнього подиху будемо боронити свій край від загарбника та допомагати нашому народові.

Але, не зважаючи на всі зусилля особового складу, в нас трапилась неприємна подія, про яку ми хочемо розповісти. Ми засуджуємо негідний вчинок наших колег. Водночас хочемо запобігти спробі викривлення інформації російськими «пропагандонами» та їх місцевими посібниками.

13 листопада двоє наших військовослужбовців, перебуваючи в м. Попасна, з незрозумілих причин поранили цивільну особу в стегно.

Для командування бригади та її особового складу принциповим є питання ретельного розслідування відповідними компетентними органами причин та обставин того, що сталося. Цілком та повністю ми будемо сприяти слідству в розслідуванні даної справи. Люди – вони різні. Вчинити помилку може кожен. Та кожен повинен і відповідати за свої дії.

Ми засуджуємо такий негідний вчинок та прикладемо усіх зусиль для притягнення винних осіб до відповідальності. Також ми нікому не дозволимо паплюжити честь і гідність захисника України”, – йдеться у дописі.