Дитячий вертеп зібрав 11 тисяч гривень для Яблунівської школи-інтернату (ФОТО, ВІДЕО)

На сторінці йдеться про те, що 13 січня було продовжено сезон коляди дитячого «Доброго табору», пишуть Версії з посиланням на Дрібноту.

“Загалом, для діток із Яблунівської школи-інтернат наколядовано 11 162 гривні! 5976 гривень 9 січня і 5186 сьогодні. Що тут скажеш, “Історія Різдвяного дива” зробила своє 🙂

Якщо підсумовувати, то: ми й не уявляли собі, що дітки з такими різними голосами так ідеально скомпонуються в “хор янголів”😇, ми не знали, що маленькі дівчатка бувають такими гучними😯😅 і не знали, що так завзято будемо приходити на кожну репетицію, котра приноситиме нереальну втому й колосальне задоволення😌, але з першої репетиції знали, що все у нас вийде! Бо всі учасники Доброго табору – кмітливі, старанні і взагалі справжні таланти! Ті, в кого ми колядували були в захваті, без перебільшень, в нас є докази, в разі чого )
Зізнаємося, фото лише з виступу в Урбан Спейс, бо під час виступів зазвичай ніколи робити дборі фото”, – зазначають організатори Дрібноти.

Фото Дрібнота.

Фото Дрібнота.

Довідково:

Дрібнота – це різноформатний дитячий проект, в рамках якого небайдужі батьки роблять потрібні цікавості та активності для діток: щорічний міський дитячий табір у Івано-Франківську до Дня захисту дітей, велоперегони та майстер-класи, дитячий одяг та різні корисні і якісні речі

Нагадаємо, 9 січня в франківському кафе “Урбан Спейс 100″ відбувся благодійний виступ дитячого вертепу від «Доброго табору» проекту Дрібнота, пише Галка.

Фото Дрібнота.

Одягнені в оригінальні костюми дітки зіграли чи не першу в своєму житті виставу, яку присвятили народженню Христа. Сценарій адаптували до сучасних реалій – актори робили селфі, блукали в пустелі, бо зник GPS, а чортенята вимагали хабарів.

Також юні франківці колядували.

Всі наколядовані кошти організатори передадуть на потреби Яблунівської школи-інернату. Таким чином, кажуть, роблять свій скромний вклад в покращення побутових справ сиріт.