У дорученні було зазначено, що дочка має право представляти інтереси матері у всіх державних установах. Через нерозуміння членами ДВК принципу прямого виборчого права виборець бюлетені отримала. Проте після зауважень спостерігачів ОПОРИ повернула їх невикористаними. За словами голови ДВК, ці бюлетені будуть погашені.

Нагадаємо, що принцип прямого виборчого права передбачає, що голосування виборцем здійснюється особисто, тобто делегування власного права голосу іншим особам неможливе.

Також у Ланчині, Надвірнянського району, виборцю видали виборчий бюлетень на підставі ксерокопії паспорта.

На виборчій дільниці у смт. Ланчин, яке є центром об’єднаної територіальної громади, виборець отримала бюлетень, пред’явивши ксерокопію паспорта. Даний факт спостерігачем зафіксований на відео. Голова ДВК №260491 пояснила, що виборець поміняла прізвище, і ксерокопію паспорта отримала у паспортному столі. Крім того, спостерігачі ОПОРИ повідомляють що на цій же дільниці, інша виборець прийшла із 5-ма запрошеннями і намагалась на їх підставі отримати виборчі бюлетені за інших осіб, проте члени ДВК відмовились реалізовувати незаконні вимоги виборця.