23755798_1460743780713742_5132771772836804150_n

 

Жінка стверджує, що дозвіл на використання землі сфальсифікований.

“Пане Руслане Марцінків. Подивіться, що будують на комунальній території будинку №28 на вулиці Івана-Павла ІІ. Підписи від співвласників будинку сфальсифіковано. По закону, якщо раптом ви не знаєте, дозвіл на використання комунальної власності мають дати не 40% і навіть не 50% мешканців, а всі 100%. Дозвіл має бути підтверджений №№ паспортів і №№ телефонів співвласників. Цього не було зроблено, а ви на своїй сесії все це неподобство затвердили. Дали в оренду землю, за яку ми, мешканці будинку, платимо. Кому було дано хабар за такий дозвіл????

Що це має бути? Уявіть собі – магазин! Цих магазинів навколо – хоч греблю гати, і нам вистачає того, що є. А тепер придивіться – де розташований цей майбутній продуктовий магазин. Поруч сміттярка. Літом там, вибачте, штин і антисанітарія. Який підприємець, що себе поважає, буде будувати продуктовий магазин біля сміття?

Просто таки напрошується висновок – для замилювання очей на рік-півтора магазин, потім викуп земельної ділянки і – Опля! – забудовник зводить ще один під’їзд.

Ви хоч перевірили на що даєте дозвіл, хоч передзвонили вибірково мешканцям будинку?

А! Забула! Звідки телефони мешканців? Їх немає, бо все сфальсифіковано”, – написала жінка.

Міський голова Руслан Марцінків відповів у коментарях на звинувачення франківки.

“Депутат Бурко ініціює відміну цього рішення, бо спочатку принесли згоди більше 50 відсотків мешканців, тому і виникла ця ситуація!” – написав мер.