Тут є свої урвища, прірви та болота – а зміна сезонів упевнено витісняє асфальт.

Екстремальна мандрівка з кінцевою зупинкою у головному травмпункті Івано-Франківська – в фоторепортажі видання. пишуть Версії з посиланням на Франик.

початок вулиці з Чорновола:

“Напрямок” шириною в 5 метрів

Дорожнє полотно тут нагадує екстремальний трек – із горбами, заглибинами, несподіваними грудами каміння і люками, що пірнають під землю. Як жартують місцеві мешканці, добре, що хоч травмпункт близько.

Головний заїзд в 1-у міську лікарню, де знаходиться головний травмпункт міста

На початку року маніпуляційну міськлікарні відремонтували державним коштом. Тож сьогодні хірурги надають послуги в оновленому приміщенні, у їхніх руках – щойно закуплені інструменти. Проте, шлях до комфортного першого поверху лікарні аж ніяк не вдається назвати зручним.

Лікарі не витримали і “прорубали диру” з іншого боку лікарні

117 років історії та чверть століття без ремонту – подолати головний заїзд у 1-у лікарню дано не всім. Розбита дорога з ямами у два з половиною метри це справжнє випробування для пацієнтів. Карети «швидкої допомоги» оминають її, користаючи службовим заїздом. А тим, для кого не здіймають лікарняний шлагбаум, доводиться ризикувати своїм здоров’ям та авто по вулиці Республіканській.

Але заїзд через пішоходний перехід з Матейки і по вузькій вуличці

Справді, травмпункт першої міської лікарні не знає нестачі у пацієнтах. У зимовий час сюди навідується три десятки людей щодня!