Будівельники зробили неймовірне. Донедавна тут було поле і гори сміття. За чотири місяці – вже зведені стіни нового дошкільного закладу. Зауважимо, садок будується за сучасним проектом.  У кожній ігровій кімнаті буде підігрів підлоги, а тепло забезпечуватиме дахова котельня. Окремо спроектований підвал для підсобних приміщень. А на поверхах передбачені кімнати для психолога.

До кінця року дитсадок планують накрити, вже навесні розпочати благоустрій і внутрішні роботи. Будівельники облаштовують електричні мережі, усі необхідні матеріали відповідають найвищим стандартам якості.

Коли запрацює дитсадок, як записати у нього своїх дітей – основні питання, які цікавили під час оглядової екскурсії молодих матерів. Вони зізнаються, що місць у дошкільних закладах бракує, тож з нетерпінням чекають на відкриття нового садочка.

Новий дошкільний заклад розрахований на 190 місць. Кошторисна вартість робіт – 22 мільйони гривень. Сюди входить і обладнання , яким укомплектують заклад після завершення будівництва.  Споруджують садок не за державні кошти, а за кошти місцевої будівельної компанії, яка  таким чином робить соціальний внесок у місцевий бюджет.

Всі роботи планують завершити до 1 липня наступного року. І ймовірно, що вже з 1-го вересня новий дошкільний заклад, який поки що не має назви, відчинить свої двері для юних відвідувачів.