news-image: Будівництво по-франківськи: прокуратура забороняє, а департамент містобудування сприяє

 Уже кілька місяців сусіди пишуть скарги у різноманітні інстанції, результату – жодного. Не допомогло навіть те, що 11 липня міська прокуратура встановила встановила, що департамент містобудування та архітектури неналежно виконував свої повноваження, коли давав дозвіл на будівництво. Адже сусіди мають дати згоду на те, щоб один із них почав виробляти документи на забудову земельної ділянки.

«Допустили порушення конституційних прав громадян на власність, надавши містобудівні умови та обмеження № 84/01/1/01 від 02.06.2014 без згоди всіх власників квартир у будинку», – констатувала прокуратура.

За результатами проведеної перевірки прокуратурою міста Івано- Франківська внесено подання міському голові міста Івано-Франківська про усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяли.

Але це тільки папір. І на діюче будівництво воно аж ніяк не вплинуло. І все б нічого, якби одна із трьох квартир не належала хлопчику-сироті, який у житті вже й так багато чого пережив.

Опікун Сергійка Олексій Гончаренко більше півроку намагається відвоювати для хлопчика квартиру, яка знецінеться, або й завалиться у результаті забудови. Але наразі – марно, пише Галицький кореспондент.