Про це   повідомив директор комунального департаменту Михайло Смушак. Свою частину роботи комунальники планують завершити за 1,5 місяці.

Як повідомлялося раніше, проект реалізують за гроші міського бюджету та «Тайко Електронікс».

Для облаштування майданчика обрали проект архітекторів Світлани Мартинюк та Романа Ковальчука з Рівного. Він не потребує масштабних втручань в міський простір. Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Архітектори зосередилися на ділянці транзитної зони між двома частинами скверу Адама Міцкевича. Щодня тут проходять тисячі людей, які затримуються в цьому просторі, тільки якщо грають вуличні музиканти. За проектом усі нові елементи розмістять так, щоб вони не перешкоджали руху пішоходів, але запропонували нові способи проводити тут час.

«Дослідження природи, як ніщо інше прискорює та стимулює процес розвитку мислення», – вважають архітектори. Тому елементи дружнього до дітей простору – штучні рельєфи, поєднані з ліхтарями та вуличними меблями.  Запропоновані конструкції нагадують кротові хатки або зелені острівці і мають вбудовані батути, тунелі, канатні доріжки та гумову поверхню, яка вбереже дітей від ударів та всотує воду.