“Відпочинковий цех” працюватиме у рамках урбаністичного фестивалю “Сеанс міського сканування“.

Гості цеху дізналися про перетворення постіндустріальних міст Східної Європи з лекції Міхаеля Енгеля, подивилися урбаністичні короткометражки та послухали джазову музику. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Відпочинковий цех є розважальною локацією фестивалю. Вона діятиме до 19 серпня. Якщо буде великий інтерес, то подібні події проводитимуть в цьому місці і пізніше”, – сказав один з кураторів фестивалю Олександр Шевченко.

Він зауважив, що у фестивалю є всього 12 локацій по всьому місту, де проводять різні творчі майстерні, а щоб розширити аудиторію відкрили Відпочинковий цех.

Щодня до кінця фестивалю на території Промприладу влаштовуватимуть розмови з людьми, які працюють з постіндустріальними просторами, переважно закордонними гостями. Буде музична частина, в рамках якої проводитимуть колективне музикування, демонструватимуть візуальне мистецтво та кінофільми.

За словами Олександра Шевченка, в Україні рух з перетворення індустріальних просторів набирає обертів в останні п’ять-вісім років. Наприклад,  відомими проектами є “Ізоляція” у Донецьку, “Фабрика повидла” у Львові.