Це перша гонка такого класу, що проводиться фактично на території Івано-Франківська, але має всі шанси стати регулярною, тому що розташування міста та навколишня місцевість прямо підштовхують для того, пишуть Версії.

Пригодницькі перегони відбуватимуться у двох заліках – пішки та велосипедами. Гонка включає в себе пересування по дистанції з мапою, компасом та навігатором, натрапляючи по дорозі на різного плану пригоди. Це можуть бути вправи з техніки туризму. Серед них: навісна переправа через яр або водну перешкоду, переправа по паралельних перилах, спуск за допомогою гальмівного елементу і т.д.

Крім технічних етапів можуть зустрітись спеціальні етапи, наприклад: етап з стрільби, першої медичної допомоги, пошуку прихованих КП, етап у печерах і все, що придумають організатори та дозволить реалізувати місцевість.

Склад команди у перегонах IF-Race – 2 особи. Контрольний час гонки – 9 годин. Відстань, яку планують подолати лідери – до 60 км у класі ТРЕК та до 100 км у класі ВЕЛО. Технічних етапів – 6. Спеціальних етапів – 4. Спортивного орієнтування – 2.

Організатори ставили за мету побудувати перегони таким чином, що всі пригодницькі етапи встигне пройти за контрольний час і новачок з мінімальним досвідом та відсутністю спорядження, але водночас вся дистанція перегонів та самі етапи були цікаві і досвідченішим спортсменам.

Зголоситись на пригодницькі перегони IF-Race 2017 можна за посиланням http://if-race.blogspot.com/p/blog-page_66.html.
Сторінка пригодницьких перегонів IF-Race у Facebook https://www.facebook.com/FrankivskRace/

 

Організатор перегонів Андрій Зуєв 067 7707716 / 066 3777716