Роботи на об’єкті розпочалися минулого тижня. Тут вже провели світло та розпочали підготовчі роботи. Наступним етапом стане брукування території, інформує прес-служба МВК.

Сквер поєднає декілька типів покриття, матиме зручні вуличні меблі: тут встановлять бетонні лавки та куби для сидіння, а також кілька шахових столів. Окрім того, буде збережено голубі ялини, які зараз є у сквері, і додатково висаджено ще дванадцять нових. Також відпочинкова зона отримає цікаве освітлення та відеонагляд.

Однією з основних особливостей скверу будуть ліхтарі, які, крім того, що освітлюватимуть територію, ще й роздаватимуть WiFi та міститимуть у собі камери спостереження.

“Проект відповідає сучасним тенденціям: тут прислухались і до прогресивних дизайнерів, і до урбаністів. Європейська практика, коли зелена зона зберігає концепцію архітектури, що розташована поруч. Саме цей сквер стане першим таким у нашому місті. Намагаємося йти в ногу з часом та переймаємо найкращі європейські практики. Все для затишку та комфорту мешканців”, – підсумував міський голова Руслан Марцінків.