Пов’язане зображення

Початкова ціна об’єкта – 7 млн 319 тис 417 грн без ПДВ. Так, незавершену будівлю лазні оцінили у 6 млн 306 тис 350 грн та земельну ділянку площею 0,2391 га – 1 млн 13 тис 67 грн. Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, для обслуговування цілісного майнового комплексу.

За умовами аукціону покупець зобов’язаний завершити будівництво протягом трьох років з дня нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

Нагадаємо, об’єкт нерухомості має три поверхи, а ступінь його готовності ледь перевищує 50%. Вперше про намір продати цей комунальний об’єкт місцева влада заявила ще у листопаді минулого року та призначила аукціон на грудень. Тоді на торги виставлялись єдиним лотом і об’єкт нерухомості, і земля під ним.

Початкова ціна лоту становила 8 млн грн. Експертна грошова оцінка визначила вартість недобудови у 7,1 мільйона гривень. Натомість, земельну ділянку, площею 0,2391 га, оцінили лиш у 900 тисяч гривень. Тоді бажаючих викупити цей довгобуд так і не знайшлося.

Повторний аукціон був призначений на кінець лютого. Цього разу на торги виставлялася тільки недобудована будівля лазні, без земельної ділянки. Однак, і цей аукціон не відзначився успішністю.