«НОК проводить цей конкурс, і я звертаюся до вас, щоб ви також прийняли участь від Івано-Франківської області», – звернувся до журналістів Мирослав Карабін.

Такий конкурс проводиться не в перше і журналісти з Прикарпаття вже отримували нагороди від НОКу, пишуть Версії.

«Крім того, що учасники будуть боротися за певну винагороду, вони будуть виконувати благородну місію. Оскільки метою програми є популяризація спорту і залучати наше населення до занять фізичною культурою і спортом, що в свою чергу слугуватиме оздоровленню нашого населення. Крім того, олімпійці Прикарпаття, як на мене, не мають жодного разу не збиралися в єдиний фільм, не озвучувалися, не показувалися і це пласт де є робота, яка є унікальною, бо ще ніхто цього не робив. Наших олімпійців однією програмою не висвітлювали», – додає тренер-викладач Володимир Антонець.

Фільми та/або програми (хронометражем до 12 хвилин) можуть бути за жанром та формою найрізноманітнішими. Серед основних завдань конкурсу – познайомити телеглядача зі спортивним життям краю, його історією, проблемами, кращими спортсменами та ветеранами спорту, з історією Олімпійських ігор та участі в них своїх земляків, розвитком фізичної культури та масового спорту.

Роботи, що надійдуть на конкурс, будуть розглядатися у наступних номінаціях: – за краще розкриття ідей олімпізму; – за краще розкриття теми “Особистість у спорті”; – за краще розкриття проблем у сфері фізичної культури і спорту; – за краще висвітлення спортивного життя регіону; – за творчий пошук. Журі також визначатиме кращу авторську, режисерську та операторську роботи.