Результат пошуку зображень за запитом "франківськ тролейбуси"

З метою реалізації проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківськ», враховуючи рішення сесії Івано-Франківської міської ради від 22.12.2016 року № 338-9 «Про надання згоди комунальному підприємству «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради на укладення кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Івано-Франківської міської ради», відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада вирішила затвердити Кредитний договір від 26.12.2016р., укладений між комунальним підприємством «Електроавтотранс» та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо реалізації проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківськ».

А також договір Гранту від 26.12.16р., укладеного між комунальним підприємством «Електроавтотранс» та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо інвестиційного гранту зі спеціального фонду акціонерів ЄБРР для реалізації проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківськ».

“Місто отримає 1 мільйон євро грантових коштів та 8,5 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку”, – повідомив на сесії міськради директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.