Івано-Франківськ отримає бурильно-кранову установку для монтажу вуличного освітлення
 

Переможцем закупівлі назвали ФОП Купчака Сергія Ігоровича (м.Долина), який поставить бурильно-кранову установку за 2,45 млн. гривень, пише Галичина.

Найнижчу ціну запропонувало ПАТ «Виробниче Об’єднання Автотранспортник» (м.Фастів, Київська область) – 2,28 мільйони  гривень. Однак, тендерний комітет відхилив пропозицію компанії з Київщини через невідповідність  умовам тендерної документації.

У компанії заявили, що йжеться  про несуттєві формальні помилки, які не може вплинути на зміст пропозиції і повідомили   про намір звернутися зі скаргою в Антимонопольний комітет України за захистом своїх прав та інтересів.

Департамент комунальної політики закупівлю провів на замовлення Комунального підприємства “Івано-Франківськміськсвітло”. Як повідомив його керівник Віктор Синишин, бурильно-кранова установка потрібна для виконання  робіт з монтажу вуличного освітлення. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

За словами Синишина, ця установка може перевозити опори, кран і маніпулятор. Зараз для монтажу однієї опори потрібна вишка, вантажівка, кран та бур, тобто аж чотири одиниці техніки. А нова покупка дозволить використовувати одну чи дві одиниці. Крім того,теперішня техніка “Міськсвітла” уже застаріла.

“Це покращить роботу, зекономить час та зусилля”, – зауважив Синишин.