Нагадаємо, у січні 2015 Рустам Бойчук (батько Даниїла) ввірвався до квартири Ірини Угринчук (мати Даниїла) та забрав у неї їх сина. З тих пір, вже понад 2,5 років, Ірина жодного дня не провела разом із Данею. Батько блокує всі спроби матері побачити Даниїла і робить все, щоб затягнути процес видачі сина матері (бо Вищий касаційний суд про визначення місця проживання дитини з матір’ю він програв у квітні 2017 року), пишуть Версії з посиланням на Бріз.

Тієї холодної зимової ночі, у січні 2015 року, після того, як Рустам Бойчук забрав дитину від матери та перевіз її до бабці, він повернувся до Ірини та під час сварки завдав їй тілесних ушкоджень. За цим фактом, за заявою Ірини було порушене кримінальне провадження №12015090010000373 від 25.01.2015 року за ч. 1 ст. 125 КК України.

Через деякий час до Ірини зателефонував батько Рустама – Бойчук Ігор Ярославович та запропонував зустрітися та вирішити все у «мирній спосіб». Але на Ірину чекала пастка. Коли вона прибула до квартири родини Бойчуків, там вже була поліція, яка щось документувала та фіксувала. У присутності свідків представники поліції сіли в авто Рустама Бойчука та деякий час обговорювали там щось, після чого один з поліцейських підійшов до Ірини та сказав: «Ти, снігуронька, іди до дому, ніякої дитини ти не отримаєш».

З тих пір минуло майже 2 роки та 7 місяців. Кримінальне провадження не розслідується. Мати Рустама – Бойчук Ольга Степанівна, яка працює у школі №25, де навчається Даня, надійно взяла свого онука під власну опіку. Настільки надійно, що весь цей час категорично забороняє та унеможливлює матері побачитися з дитиною.

Також родина Бойчуків намагається тиснути на ЗМІ, які висвітлюють цей конфлікт.

пишуть Громадяни пишуть скарги на адвокатів Ірини та написали низьку симетричних заяв у поліцію про побиття Іриною членів родини Бойчуків та про викрадення Іриною власної дитини (коли Ірина 15 березня 2017 року прийшла до школи та намагалася забрати Даню, і коли бабця Бойчук Ольга Степанівна кидалася у машину, щоб вирвати Даню від Ірини).

Ірина готується до наступних випробувань та провокацій, та багато часу проводить у судах, відбиваючи удари колишнього та його гіперактивної мами.