pohov5

 

Міський голова Віктор Анушкевичус висловив свої співчуття родинам загиблих та сподівається, що більше таких похоронів в Івано-Франківську не буде.

Під пісню “Плине кача” родичі та мешканці міста востаннє попрощалися із загиблими героями, старшим лейтенанантом міліції Василем Семанюком, старшим прапорщиком міліції Володимиром Шарабуряком і прапорщиком міліції Володимиром Лисенчуком.

pohov2

Правоохоронці автоматною чергою віддали шану своїм бойовим побратимам.

pohov3

29 травня у Слов’янську терористи збили український гелікоптер Нацгвардії з 13 військовими на борту. 12 військовослужбовців Нацгвардії загинули на місці. Один військовослужбовець залишився живим і перебуває у важкому стані. У гелікоптері був і начальник Управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України генерал-майор Сергій Кульчицький.

pohov4

У збитому терористами гелікоптері загинули також старший лейтенант міліції, заступник командира взводу Петро Безпалько з с. Крихівці, старшина Петро Остап’юк з села Торговиця Коломийського району та старший сержант Віктор Яков’як з с. Голосків цього ж району. Тіло Петра Остап’юка досі не вдалося доставити на Прикарпаття.