Івано-Франківськ потопає у жахливій та неконтрольованій рекламі (фото)

Двері під’їздів, електричні стовпи, стіни будинків, паркани та все, де можна приліпити листочок з написом «відкриття шенгенських віз» чи «робота за кордоном» просто переповнена своєрідною дешевою рекламою.

Існують штрафи для тих хто розміщує таку рекламу в середньому це 8,5 грн за один аркуш паперу, також окрім такого існують ще й вищі стягнення, які становлять від 340 до 1360 грн за порушення правил благоустрою. Але здебільшого протоколів на таких «паперових зловмисників» ніхто не складає.

На думку Миколи Кучернюка місцева влада повинна створити більше спеціальних місць для розміщення несанкціонованої реклами та контролювати процес її розміщення за допомогою правоохоронних органів: «Як на мене тут все просто: коли нема смітника, як наслідок все сміття під ногами. Точнісінько так само і з рекламою. Потрібно створити спеціалізовані площини для рощміщення безкоштовних оголошень. Як не крути, але вони були і будуть. Сьогодні, стихійна реклама -це як своєрідний вид спілкування і не бачу доцільності боротися з цим процесом. Весь секрет у правельній організації процесу:створення умов і контролю. Вирішення даного питання безпосередньо лежить на плечах місцевої влади та депутатів. Після створення умов міська рада повинна внести заборону на поклейку реклами у непередбачених для цього місцях, а контроль за цим покласти на правоохоронні органи, адже саме це є їхньою безпосередньою функцією: забезпечення дотримування закону».