Ці шість українських міст потрапили до списку найкращих міст для створення центрів обслуговування і аутсорсингу завдяки наявності і вартості кваліфікованої робочої сили, розвинутій інфраструктурі, вартості оренди офісів та зручному місцерозташуванню. Про це йдеться у звіті компанії KPMG, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

Інформація в дослідженні базується на відкритих даних, опублікованих владою відповідних міст на офіційних сайтах, матеріалах Державної служби статистики, а також матеріалах регіональних інформаційних агенств для інвесторів.

Як правило, інвестори шукають локації, де розходи на оплату праці контролюються і залишатимуться такими у перспективі.

Середня зарплата в Україні, за даними дослідження KPMG, складає $220 на місяць і є найнижчою в Європі.

За вартістю праці та оренди офісів Україна має переваги над Польщею і Чехією, які раніше були найбільш популярними для аутсорсингу. Зараз проживання у цих країнах стає дорожчим, зазначається у дослідженні.

Україна, як майданчик для аутсорсингу, також приваблива завдяки безвізовому режиму для громадян країн ЄС та США, великою кількістю випускників вузів, які володіють іноземними мовами, а також сучасною інфраструктурою цифрових телекомунікацій, яка відповідає усім вимогам інвесторів.

Окрім цього, процеси відкриття і ліцензування бізнесу в Україні мають значно спрощений вигляд, ніж у країнах ЄС.