Інженер з охорони праці підприємства-перевізника заперечує хамську поведінку свого водія відносно хлопця, який, як виявилось був не школярем, а учнем ПТУ, пишуть Версії з посиланням на канал Третя Студія

“Тут якогось такого хамського чи чогось такого незрозумілого не було. Але мені здається, що можна було це якось правильніше виршити”, – каже Олег Стахів. Та додає, що у після конфлікту учень чомусь забоявся писати заяву щодо порушення своїх прав до поліції.

Згідно рішення міськвиконкому маршрутні автобуси зобов’язані перевозити учнів учнів загальноосвітніх шкіл. Проте, учні ПТУ також мають учнівські квитки.

Також у міськвиконкомі вважають, що ситуація з пільговим проїздом учнів ПТУ потребує додаткового вивчення.

“З цього року уже введені учнівські квитки, за роз’ясненням департаменту освіти, також учням ПТУ, які до моменту отримання повної загальної середньої освіти по-факту становляться учнями”, – підтвердив заступник начальника управління транспорту МВК Андрій Гіглюк.

Нагадаємо, маршрут №44 (Обласна лікарня – вул. Дудаєва) обслуговує перевізник ТзОВ “Корида-транс”.

Додамо, що цей перевізник вже не перший раз помічений на порушеннях. Раніше, мешканка Івано-Франківська поскаржилась в відділ транспорту та зв’язку на водія маршрутного автобуса, який вигнав її дитину із маршрутки.

Відомо також, що уповноваженою особою ТОВ “КОРИДА-ТРАНС” є Дмитро Гринишин. Особа з таким самим прізвищем та ім’ям у березні 2013 року брала участь в конфлікті проти ведучої Ольги Фреймут і знімальної групи програми “Ревізор” в барі “Корида”(який належав п. Гринишину).

http://www.novy.tv/userfiles/image/%D0%A0%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80/IMG_6965.jpg

Тоді справа про побиття журналістів закінчилась судовим процесом. Але винних у побитті Ольги Фреймут в Івано-Франківську не покарали.